Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
im.Władka Zarembowicza

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SUKCESY SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SUKCESY SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SUKCESY SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

1. I miejsce chłopców w Mistrzostwach Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych (30.09.2014r.)ssp72logo_new
Konrad Grudziński, Wiktor Przeczek, Krzysztof Dobrucki, Wojciech Skrzypiec, Dawid Makuszewski, Mateusz Siwka, Marcin Michałek, Radosław Sajewicz, Jan Karkulowski, Maksymylian Mosejko,
opiekun Roletta Dumalczewska-Sienkiewicz

2. V miejsce chłopców w Finale Dolnośląskim w Sztafetowych Biegach Przełajowych -skład jw.

3. IV miejsce drużynowo dziewcząt Mistrzostwa Szkół Dolnego Śląska Rowery MTB (4.10.2014r.)
Adrianna Przeczek, Aleksandra Jakubczak, Oliwia Lelewska, Angelika Szałobryt, Aleksandra Palikowska,
opiekun Jacek Lelewski

4. VIII miejsce drużynowo chłopców Mistrzostwa Szkół Dolnego Śląska Rowery MTB (4.10.2014r.)
Krzysztof Dobrucki, Mikołaj Nowak, Roman Domagała, Jakub Musiał, Tyberiusz Iwanicki,
opiekun Jacek Lelewski

5. I miejsce dziewcząt w Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym – Nowa Ruda (02.10.2014r.)
opiekun Jacek Lelewski

6. I miejsce chłopców w Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym – Nowa Ruda (02.10.2014r.)
opiekun Jacek Lelewski

7. VI miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Strzelectwie Sportowym (6-8.10.2014r.)
opiekun Grzegorz Sajewicz

8. VII miejsce chłopców w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w kategorii „4” (8-16.12.2014r.)
Skrzypiec Wojciech, Goździewski Krystian, Grudziński Konrad, Dobrucki Krzysztof, Mosejko Maksymilian, Siwka Mateusz, Binek Michał, Mlak Dominik, Ciupa Gracjan, Cieślak Aleksander,
opiekun Roletta Duczmalewska-Sienkiewicz

9. IX miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Koszykowej(12-19.02.2015r.)
opiekun Piotr Sobko

10. IX miejsce dziewcząt Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej
opiekun Piotr Sobko

11. IX miejsce chłopców Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej
opiekun Piotr Sobko

12. XIII miejsce dziewcząt w Czwórboju Lekkoatletycznym Mistrzostw Wrocławia
opiekun Artur Zalewski

13. V miejsce chłopców w Czwórboju Lekkoatletycznym Mistrzostw Wrocławia
Konrad Grudziński, Krystian Goździewski, Wojciech Skrzypiec, Daniel Piwowar, Maksymilian Mosejko, Radosław Sajewicz, Roman Domagała,
opiekun Roletta Duczmalewska-Sienkiewicz

14. Finał Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci (19.05.2015r.):
– Inga Olejnik – IV miejsce w biegu na 60m (8.6s)
– Patrycja Szymańska – V miejsce w biegu na 300 m (50.9s)
– Emilia Szczęch – VI miejsce w biegu na 600m (2.02.3)
– Sztafeta 4×100 – III miejsce (Aleksandra Jakubczak, Angelika Szałobryt, Nikola Klenk, Inga Olejnik)
– Sztafeta szwedzka (100x200x300x400) – III miejsce (Adrianna Przeczek, Małgorzata Zdych, Emilia Szczęch, Patrycja Szymańska)
– Krystian Goździewski – III miejsce w biegu na 60m (8.3s)
– Wojciech Skrzypiec – I miejsce w biegu na 300m (45,5)
– Łukasz Świszcz – III miejsce w biegu na 300m (46,7)
– Maksymilian Mosejko – I miejsce w biegu na 1000m ( 2,58.8)
– Konrad Grudziński – V miejsce w skoku w dal (4,37)
– Sztafeta 4x100m – I miejsce (Krystian Goździewski, Daniel Piwowar, Wojciech Skrzypiec, Konrad Grudziński)
– Sztafeta szwedzka – I miejsce (Aleksander Cieślak, Mateusz Siwka, Damian Szałacha, Łukasz Świszcz)
– Dziewczęta w ogólnej klasyfikacji – IV miejsce
– Chłopcy w ogólnej klasyfikacji – II miejsce
Opiekun: Roletta Duczmalewska-Sienkiewicz

15. Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci (25.05.2015r.)

– Inga Olejnik – VI miejsce w biegu na 60m (9.19)
– Patrycja Szymańska – VII miejsce w biegu na 300m (50.22)
– Wiktoria Rekowska – VI miejsce w biegu na 600m (1.58.44)
– Sztafeta 4x100m – IV miejsce
– Sztafeta szwedzka – VI miejsce
– Krystian Goździewski – III miejsce w biegu na 60m (8.54)
– Wojciech Skrzypiec – IV miejsce w biegu na 300m (46.52)
– Łukasz Świszcz – VI miejsce w biegu na 300m (47.57)
– Maksymilian Mosejko – I miejsce w biegu na 1000m (2.56.73)
– Sztafeta 4x100m – II miejsce (Krystian Goździewski, Daniel Piwowar, Dawid Matuszewski, Wojciech Skrzypiec)
– Sztafeta szwedzka – II miejsce
– Dziewczęta w ogólnej klasyfikacji – VII miejsce
– Chłopcy w ogólnej klasyfikacji – IV miejsce
Opiekun: Roletta Duczmalewska-Sienkiewicz

16. Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci (30.05.2015r.)
– Maksymilian MosejkoII miejsce w biegu na 1000m (2.57.52)
– Sztafeta 4x100mII miejsce Krystian Goździewski, Aleksander Cieślak, Wojciech Skrzypiec, Konrad Grudziński)
– Punktacja drużynowa chłopców – II miejsce (Krystian Goździewski, Konrad Grudziński, Wojciech Skrzypiec, Łukasz Świszcz, Maksymilian Mosejko, Aleksander Cieślak, Damian Szałacha, Mateusz Siwka, Krzysztof Dobrucki
Opiekun: Roletta Duczmalewska-Sienkiewicz

17. Mistrzostwa Dolnośląskie w Narciarstwie Alpejskim
– Dziewcząt – Nikola Klenk, Emilia Szczęch, Zofia Mucha – X miejsce
–  Chłopców – Maksymilian Mosejko, Damian Szałach, Roman Domagała – XVII miejsce
Opiekun: Roletta Duczmalewska-Sienkiewicz

18. Mistrzostwa Dolnośląskie w Snowbordzie
– Dziewcząt – Paulina Chełstowska, Kamila Jarocka – III miejsce
– Chłopców –Krystian Goździewski, Maciej Matuszkiewicz – VII miejsce
Opiekun: Artur Zalewski

19. Zawody Międzyszkolne Volleymania 2015:
Chłopcy klas VI-tych – IV miejsce w pierwszej lidze
– Wojciech Skrzypiec, Krystian Goździewski, Maksymilian Mosejko, Konrad Grudziński, Krzysztof Dobrucki, Michał Binek, Gracjan Ciupa, Dominik Mlak, Aleksander Cieślak, Daniel Piwowar
Chłopcy klas V-tych – IV miejsce w pierwszej lidze
– Jacek Rejno, Jakub Musiał, Jakub Świdniak, Radosław Sajewicz, Mikołaj Chojnacki, Łukasz Kopeć
Dziewczęta klas VI-tych – IV miejsce w piątej lidze
– Inga Olejnik, Aleksandra Jakubczak, Nikola Klenk, Angelika Szałobryt, Zuzanna Zając, Aleksandra Mlak, Julia Mlak
Opiekun: Roletta Duczmalewska-Sienkiewicz

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content