Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
im.Władka Zarembowicza

ANIOŁ ANIOŁÓW dla uczennicy naszej Szkoły

OLA FILIPPOVA z kl. 7c zdobyła GRAND PRIX w konkursie NIEBIESKA WSTĄŻKA ANIOŁA DLA ZIEMI. Jest on częścią projektu ekologicznego NIEBIESKA WSTĄŻKA DLA DRZEW WE WROCŁAWIU realizowanego przez organizatora konkursu Szkołę Podstawową nr 29, a także Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Zadaniem uczestników było wykonanie figurki ulepionej z gliny lub plasteliny przedstawiającej anioła ochraniającego jeden z elementów przyrody (np. zwierzęta, roślinność). Ola wspaniale poradziła sobie z zadaniem, tworząc anioła troskliwie otaczającego skrzydłami bezbronną sarenkę.
W imieniu całej społeczności szkolnej serdecznie gratuluję Oli, życząc wielu kolejnych osiągnięć. Pracę jej i innych uczestników konkursu można obejrzeć na wystawie prezentowanej w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej (Rynek 58).
Ola zdecydowała się także opublikować na stronie Szkoły kilka z wielu swoich rysunków, które po naszkicowaniu koloruje z użyciem tabletu graficznego. Zachęcam Wszystkich do zapoznania się z twórczością naszej utalentowanej Siódmoklasistki.

Galeria-kliknij zdjęcie
Oprac. Elżbieta Adamowicz-Probala

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content