Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
im.Władka Zarembowicza

IV MIEJSCE W FINALE DOLNOŚLĄSKIM IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINIPIŁCE RĘCZNEJ

W dniu 24.04.2017 r. w Obornikach Śląskich odbył się Finał Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minipiłce ręcznej chłopców . W półfinale naszym przeciwnikiem była SP nr 3 z Obornik Śląskich, z którą wygraliśmy 11-10. W finale zmierzyliśmy się SP nr 2 z Obornik Śląskich, wygrywając pewnie 14-10. Zostaliśmy mistrzami Strefy Wrocławskiej.

W dniu 26.04.2017 r. w Lubinie odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minipiłce ręcznej. Do finału awansowali mistrzowie poszczególnych stref województwa dolnośląskiego; SSP nr 72 z Wrocławia, SP nr 14 z Lubina, SP nr 6 ze Świdnicy, SP z Leśnej. W rozgrywkach obowiązywał system „każdy z każdym”. Wyniki poszczególnych meczy: z SP nr 6 10-10, SP z Leśnej 7-8 i z SP nr 14 2-14. Ostatecznie zajęliśmy IV miejsce i jest to największy sukces w grach zespołowych osiągnięty przez zawodników SSP nr 72.

Reprezentacja wystąpiła w następującym składzie: Wojciech Oleksiak VI p, Bartłomiej Możdzioch VI p, Michał Zielonka VI p, Dawid Kołodyński VI p, Paweł Diłaj VI p, Dawid Matuszewski VI tk, Tomasz Sobko V tk, Tobiasz Sopoliński V tk, Szymon Lisiecki VI c, Aleksander Wojsław V p, Antoni Nowak VI p, Marcin Caliński VI p, Michał Cygan-Duszyński VI p, Jan Karkulowski VI p, Damian Krzesiek VI tk, Piotr Protasiewicz VI p.

Galeria - kliknij zdjęcie
Galeria – kliknij zdjęcie
Opiekun zespołu - Grzegorz Christ

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content