Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
im.Władka Zarembowicza

Mikołaju święty, dzięki za prezenty!

Takim wyskandowanym hasłem dzieci i dorośli rozpoczęli uroczystość finałową V edycji akcji Paka dla dzieciaka. Przedszkola, szkoły z woj. dolnośląskiego, w tym nasza szkoła, od połowy listopada prowadziły zbiórkę artykułów spożywczych, słodyczy oraz zabawek dla niepełnosprawnych dzieci ZOL w Jaszkotlu. Ponad 40 firm i osób prywatnych podzieliło się darami, a przede wszystkim swoim sercem. Większość z nich wzięła udział w uroczystości 14 grudnia 2017 r. Siostra Dyrektor Halina Borowska podziękowała za przybycie i za dobroć wszystkim uczestnikom akcji i serdecznie przywitała gości. Wśród nich Anię Wyszkoni, ambasadorkę ZOL.

Była radosna atmosfera, ale też troszkę wzruszeń, kiedy na koniec przypomniane zostały słowa Patrona ZOL – Błogosławionego Jana Pawła II:  Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to, kim jest lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Dyrektor Szkoły Bogumiła Kopacka-Gajec, nauczycielki Dorota Świtecka i Anna Siwik, składają serdeczne podziękowania całej społeczności szkolnej, wszystkim rodzicom i uczniom za okazane serce oraz gotowość niesienia pomocy.

Galeria - kliknij zdjęcie
Galeria – kliknij zdjęcie
Dorota Świtecka

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content