Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
im.Władka Zarembowicza

Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Hutnik” – Głogów 13.05.2017

Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Hutnik” – Głogów 13.05.2017

Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Hutnik” – Głogów 13.05.2017

Maja Makuszewska
               Maja Makuszewska

Najlepszą zawodniczką Zawodów w kategorii 12 lat została Maja Makuszewska SSP nr 72 MKS Juvenia Wrocław

Dziewczęta:

Złote medale
50m dowolny – Kategoria 12 lat Makuszewska Maja – 30.43
100m dowolny – Kategoria 12 lat – Makuszewska Maja – 1:06.52
100m dowolny – Kategoria 11 lat – Pityńska Klara – 1:12.31
50m dowolny – Kategoria 11 lat – Pityńska Klara – 37.80
100m grzbietowy – Kategoria 11 lat – Pityńska Klara – 1:21.40
50m klasyczny – Kategoria 11 lat – Lechowska Magdalena – 43.40

Srebrne medale
100m klasyczny – Kategoria 12 lat – Makuszewska Maja – 1:26.64
100m klasyczny – Kategoria 11 lat – Lechowska Magdalena – 1:32.23
50m motylkowy – Kategoria 12 lat – Mikłos Julia – 34.14
4 x 50m dowolny – Kategoria 12 lat –  MKS Juvenia 72 MG1 – 2:06.76
4 x 50m dowolny – Kategoria 11 lat –  MKS Juvenia Wrocław  1 – 2:19.56
4 x 50m zmienny – Kategoria 12 lat –  MKS Juvenia 72 MG1 – 2:22.73
4 x 50m zmienny – Kategoria 11 lat – MKS Juvenia Wrocław  4 – 2:44.52

Brązowe medale
50m dowolny – Kategoria 12 lat – Mikłos Julia – 32.02
50m dowolny – Kategoria 11 lat – Lechowska Magdalena – 33.73
50m grzbietowy – Kategoria 12 lat – Bilińska Hanna – 37.16
100m grzbietowy – Kategoria 12 lat – Makuszewska Maja – 1:17.70
50m motylkowy – Kategoria 12 lat – Kowalczuk Wiktoria – 35.37
100m zmienny – Kategoria 12 lat – Kowalczuk Wiktoria – 1:21.06
100m zmienny – Kategoria 11 lat – Pityńska Klara – 1:23.00

Mks Juvenia Wrocław
Złoty medal:
100m zmienny – Kategoria 11 lat – Traczyk Anna – 1:22.39
Srebrny  medal:
50m grzbietowy – Kategoria 11 lat – Widawska Aleksandra – 39.85
Brązowy medal:
100m dowolny – Kategoria 11 lat – Traczyk Anna – 1:14.69
50m grzbietowy – Kategoria 11 lat – Marciszewska Martyna         40.93
100m klasyczny – Kategoria 11 lat – Traczyk Anna – 1:35.85

 

Chłopcy:

Złote medale
100m dowolny – Kategoria 11 lat – Kadej Bartosz – 1:13.17
50m grzbietowy – Kategoria 11 lat – Kadej Bartosz – 37.44
100m grzbietowy – Kategoria 12 lat – Frankowski Miłosz – 1:18.13
100m grzbietowy – Kategoria 11 lat – Kadej Bartosz – 1:21.56
50m klasyczny – Kategoria 12 lat – Wojsław Aleksander – 36.95
100m klasyczny – Kategoria 12 lat – Wojsław Aleksander – 1:21.23
50m motylkowy – Kategoria 12 lat – Diłaj Paweł – 34.66
4 x 50m dowolny – Kategoria 12 lat – MKS Juvenia 72 MG1  – 2:04.71
4 x 50m zmienny – Kategoria 12 lat – MKS Juvenia 72 MG2 – 2:23.74

Srebrne medale
50m dowolny  – Kategoria 12 lat – Wojsław Aleksander – 29.25
100m dowolny – Kategoria 12 lat – Wojsław Aleksander – 1:05.54
100m klasyczny – Kategoria 12 lat – Karkulowski Jan – 1:31.09
50m motylkowy – Kategoria 12 lat – Frankowski Miłosz – 34.91
50m motylkowy – Kategoria 11 lat – Supianek Oliwier – 37.81
100m zmienny – Kategoria 12 lat – Frankowski Miłosz – 1:17.61
4 x 50m dowolny – Kategoria 11 lat – MKS Juvenia 72 MG2 – 2:24.13
4 x 50m zmienny –  Kategoria 11 lat – MKS Juvenia 72 MG3 – 2:47.73

Medale brązowe
50m dowolny – Kategoria 11 lat – Kadej Bartosz – 33.15
100m dowolny  –  Kategoria 12 lat – Frankowski Miłosz – 1:09.37
100m klasyczny – Kategoria 12 lat – Diłaj Paweł – 1:31.86
100m klasyczny – Kategoria 11 lat – Nowak Oskar – 1:44.07

Serdecznie gratulujemy

Małgorzata Gembicka

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content