Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
im.Władka Zarembowicza

Rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz w naszej Szkole

Dnia 23 lutego 2016 r. w wypełnionej po brzegi uczniami klas I-III sali gimnastycznej naszej Szkoły odbyła się impreza podsumowująca akcję ,,Odblaskowe dzieci”.
Gościem honorowym imprezy był nie kto inny jak czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski i Mistrz Europy 2015 Kajetan Kajetanowicz!
,,Mistrz Kierownicy” wraz z policjantami z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego przedstawili zasady bezpiecznego zachowania się na drodze. Rajdowy Mistrz Europy przekonywał dzieci, że nosząc odblaski, jesteśmy pięciokrotnie lepiej widoczni na drodze niż piesi bez odblasków. My dorośli powinniśmy też o tym pamiętać!
W dalszej części spotkania odbył się konkurs o bezpieczeństwie na drodze. Odważnych uczniów nie brakowało, a ich wiedza była godna podziwu. Tak trzymać! Uczestnicy otrzymali kamizelkę odblaskową, a wszystkie dzieci odblaski z logo teamu kierowcy.
Pan Kajetanowicz zaprezentował obecnym na spotkaniu swój strój rajdowy.
Nie odbyło się bez wizyty w naszej Szkole uwielbianego przez maluchy Komisarza Lwa!
Potem były autografy od Mistrza składane na pięknych plakatach oraz kartkach!

Na zakończenie wydarzenia, uczniowie (widziałam także zaciekawionych rodziców) mogli obejrzeć policyjny radiowóz, a przede wszystkim samochód rajdowy Mistrza Kajetana Kajetanowicza i jego pilota Jarosława Barana.

1 3 4 5 6 78 9 poz110 11 12

2  p4

                                                                                                      Opracowała: Dorota Serafin

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content