Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
im.Władka Zarembowicza

XIII Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w pływaniu – Legnica 22.10.2016

XIII Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w pływaniu – Legnica 22.10.2016

XIII Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w pływaniu – Legnica 22.10.2016

Do zawodów zgłosiło się 300 zawodników z Dolnego Śląska. Rywalizacja stała na wysokim poziomie, między innymi dzięki Sportowcom z Naszej Szkoły oraz dzięki naszym Absolwentom. Gratulujemy udanych występów !

Nasi Pływacy przywieźli z Legnicy 36 medali!!!!

 Medaliści XIII Mistrzostw Zagłębia Miedziowego w pływaniu 22.10.2016 Legnica

100 m dowolny 11 lat: 1. WOJSŁAW Aleksander 1:09.69, 2. FRANKOWSKI Miłosz 1:12.84
50 m dowolny 10 lat i młodsi: 1. KADEJ Bartosz 34.61
100 m grzbietowy 11 lat: 1.WOJSŁAW Aleksander 1:19.61, 3. FRANKOWSKI Miłosz 1:23.77
50 m grzbietowy 10 lat i młodsi: 1. KADEJ Bartosz 40.46, 3. SUPIANEK Oliwier 44.57
100 m klasyczny 11 lat: 1. DIŁAJ Paweł 1:36.24, 3. WIERZBICKI Przemysław 1:39.00
100 m klasyczny 12 lat: 1. CYGAN-DUSZYŃSKI Michał 1:20.64
50 m klasyczny 10 lat i młodsi: 1. KADEJ Bartosz 47.37, 2. SZCZEPAŃCZYK Szymon 49.96
50 m motylkowy 11 lat: 1. WOJSŁAW Aleksander 35.24, 3. FRANKOWSKI Miłosz 37.07
100 m zmienny 10 lat i młodsi: 1. KADEJ Bartosz 1:29.32, 3. SUPIANEK Oliwier 1:37.16
200 m zmienny 11 lat: 1. WOJSŁAW Aleksander 2:52.66, 3. FRANKOWSKI Miłosz 3:01.09
4×50 m stylem dowolnym 15 lat i młodsi: MKS Juvenia Wrocław w składzie CALIŃSKI Marcin, DIŁAJ Paweł, CYGAN-DUSZYŃSKI Michał NOWAKAntoni 2:08,38
4×50 m stylem zmiennym: MKS Juvenia Wrocław w składzie: ZIELONKA Michał, CALIŃSKI Marcin, CYGAN-DUSZYŃSKI Michał, NOWAK Antoni 2:22,40

Medalistki XIII Mistrzostw Zagłębia Miedziowego w pływaniu 22.10.2016 Legnica

100 m dowolny 11 lat: 3.MAKUSZEWSKA Maja 1:12.88
50 m dowolny 10 lat i młodsi: 1. PITYŃSKA Klara 35.12, 2. LECHOWSKA Magdalena 35.85
50 m grzbietowy 10 lat i młodsi: 1. PITYŃSKA Klara 40.40, 2. LECHOWSKA Magdalena 41.71
100 m klasyczny 11 lat: 1. MAKUSZEWSKA Maja 1:34.06
100 m klasyczny 12 lat: 1. BOROWIAK Justyna 1:22.20
50 m klasyczny 10 lat i młodsi: 2. PITYŃSKA Klara 46.96 230, 3. KORCZOWSKA Hanna 47.66
50 m motylkowy 11 lat: 2. KOWALCZUK Wiktoria 36.93, 3. MIKŁOS Julia 37.76
50 m motylkowy 12 lat: 1. BOROWIAK Justyna 34.42
100 m zmienny 10 lat i młodsi: 1. PITYŃSKA Klara 1:29.18, 3. TRACZYK Anna 1:30.69
200 m zmienny 11 lat: 2. MAKUSZEWSKA Maja 3:03.15
200 m zmienny 12 lat: 3. BOROWIAK Justyna 2:45.37
4×50 m dowolnym: 3. MKS Juvenia Wrocław 2:09.32 386 SZAŁAJ Paulina, BOROWIAK Justyna, JUCHA Aleksandra, STRUŻYK Karolina 2:09.32

11Najlepszy Zawodnik XIII Mistrzostw Zagłębia Miedziowego w pływaniu 22.10.2016 Legnica
Kategoria 10 lat
Bartosz Kadej
12Najlepszy Zawodnik XIII Mistrzostw Zagłębia Miedziowego w pływaniu 22.10.2016 Legnica
Kategoria 11 lat
Aleksander Wojsław i Trenerka Małgorzata Gembicka
13Najlepsza Zawodniczka XIII Mistrzostw Zagłębia Miedziowego w pływaniu 22.10.2016 Legnica
Kategoria 10 lat
Klara Pityńska
0
Galeria - kliknij zdjęcie
 Opracowała: Małgorzata Gembicka

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content